Главная » 2013 » Листопад » 18 » Тест на комунікабельність

Тест на комунікабельність

Тест на комунікабельність
Відповідаючи на запитання, слід використовувати три варіанти відповідей — «так», «іноді» і «ні». Оцінка відповідей: «Так» — 2 бали, «іноді» — 1 бал, «ні» — 0 балів.

1. У вас запланована ділова зустріч. Чекання вибиває вас із колії?

2. Чи викликає у вас сум’яття і незадоволення доручення виступити з доповіддю, повідомленням, інформацією на будь-якій нараді, зборах або іншому заході?

3. Чи відкладаєте ви візит до лікаря до останнього моменту?

4. Вам пропонують виїхати у відрядження у місто, де ви ніколи не бували. Чи прикладете максимум зусиль, щоб уникнути цього відрядження?

5. Чи любите ви ділитися своїми переживаннями з кимось?

6. Дратуєтеся ви, якщо незнайома людина на вулиці звернеться до вас з проханням (показати дорогу, назвати годину)?

7. Чи вірите ви, що існує проблема «батьків і дітей» і, що людям різних поколінь важко розуміти один одного?

8. Чи не посоромитеся Ви нагадати знайомому, що він забув Вам  повернути гроші, які позичив кілька місяців тому?

9. У ресторані або в їдальні вам подали недоброякісну страву. Ви промовчите, лише розлючено відсунувши тарілку?

10. Опинившись сам на сам з незнайомою людиною, ви чекатимете поки вона першою заговорить?

11. У бібліотеці чи магазині — величезна черга. Ви відмовитеся від  свого наміру, чи станете у хвіст черги?

12. Чи боїтеся Ви брати участь у будь-якій комісії з розгляду конфліктних ситуацій?

13. У Вас є власні суто індивідуальні критерії оцінки творів літератури, мистецтва, культури?

14. Почувши де-небудь у кулуарах висловлювання явно помилкової точки зору з добре відомого Вам питання, чи будете втручатись Ви у розмову?

15. Чи дратує Вас прохання допомогти розібратися в тому чи іншому службовому питанні чи навчальній темі?

16. Ви краще висловлюєте свою точку зору (думку, оцінку) у письмовій формі, ніж в усній.

32-25 балів. Ви некомунікабельні, і це ваша біда, бо найбільше страждаєте від цього ви самі. Але і близьким Вам людям нелегко. На Вас важко покластися у справі, яка вимагає групових зусиль. Намагайтеся бути сміливими, контролюйте себе. Ви замкнуті, неговіркі, віддасте перевагу самотності, тому у Вас мало друзів. Ви знаєте цю особливість свого характеру і буваєте незадоволені собою.

24-14 балів. Ви певною мірою товариські і в незнайомій ситуації відчуваєте себе цілком упевнено. Нові проблеми Вас не лякають. І все ж з новими людьми сходитеся нерадо, у суперечках і диспутах берете участь неохоче. Проте ви допитливі, охоче слухаєте цікавого співрозмовника, достатньо терплячі у спілкуванні, відстоюєте свою точку зору без запальності.

13-4 балів. Ви дуже товариські (часом, навіть надміру). Цікаві, говіркі, любите висловлюватися з різних питань, що, іноді, викликає роздратування оточуючих. Охоче знайомитеся з новими людьми. Любите бути в центрі уваги, нікому не відмовляєте, коли до вас звертаються з проханням, хоча не завжди можете їх виконати. Чого Вам бракує, то це посидючості, терпіння і відваги при зіткненні з серйозними проблемами. При бажанні, однак, Ви можете себе змусити не відступати.

3 бали і менше. Ваша комунікабельність носить болісний характер. Ви балакучі, багатослівні, втручаєтесь у справи, які не мають до Вас ніякого відношення. Свідомо чи несвідомо Ви часто буваєте причиною різного роду конфліктів у Вашому оточенні.

Просмотров: 1502 | Добавил: VovaN240685 | Теги: наскільки ви комунікабельні, психологія, тест на комунікабельність, тест | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *:
Код *: