Новини сайтуГоловна » 2017 » Травень » 16 » "Безвіз" у Карпати
20:49

"Безвіз" у Карпати

Подорож – це такий вид роботи, який завжди має мету, результат, задоволення, пізнання нового та запам’ятовується на все життя. Особливо це стосується шкільних подорожей.

З метою пізнання рідного краю, розширення кругозору дітей, розвитку любові до країни – України, вчителі опорної школи Білозірської ЗОШ Ш-І-ІІІ ст.. Танцюра Оксана Вікторівна та Крупенко Наталія Петрівна організували подорож на Західну Україну, а саме в Карпати та місто Львів.

Група складалася з 21 особи : учні 7, 8, 9 класів. Програма туру включала в себе проїзд потягом до м. Львова, екскурсія «Скелі Довбуша та Карпатський трамвайчик», ночівля в хостелі, подорож містом Лева.

Незважаючи на примхи природи, ми отримали масу задоволення: побачили величні Карпати, які саме на той час вкрилися ковдрою із хмар, фотографувалися біля срібного водоспаду, каталися на конях, пили джерельну воду, навіть, вчилися стріляти з рушниці. А дісталися до казкової країни гір та лісу на Карпатському трамвайчику, який рухався зі швидкістю 10 км на год та відкривав неймовірні краєвиди. На протязі екскурсії нас розважали троїсті музики, які разом з дітьми співали українські пісні та додавав настрою вуйко з полонини, який щойно зійшов з Карпатських гір.

Другий день відзначився знайомством з м. Львів. Як відомо, якщо хоч раз побуваєш у цьому місті, обов’язково захочеш відвідати його ще не раз. Так і наші туристи, щойно сівши в потяг, стали планувати подорож на наступний рік.

Непомітно пролетіли дні екскурсії, але поставленої мети ми досягли: отримали масу задоволення, діти здружилися, побачили, яка прекрасна наша країна, скільки є цікавого. Поїхати за кордон , звісно хоче кожен, але почати треба з найменшого: знайомство з районом, областю, в якій проживаєш, та визначними місцями нашої країни, яких є досить, щоб у дитини проросла та зернинка інтересу та любові до свого краю, яку ми, вчителі , намагаємося посіяти в душах дітей.

Переглядів: 203 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 3.0/1