Головна » 2017 » Червень » 13 » День милосердя, ввічливості і духовності

День милосердя, ввічливості і духовності

Вихованці пришкільного табору "Ромашка" 13 червня змогли потрапити в особливе місце - салон гарних манер.

Хлопчики та дівчатка перетворилися сьогодні на юних леді та джентльменів. Діти на сцені в Будинку культури продемонстрували манери гарного тону, повторили правила поведінки між хлопчиками та дівчатками.

Був влаштований флешмоф "Танцюй як я", де кращою танцювальною парою за рішенням журі та глядацьких симпатій було обрано Хоменка Богдана та Ковтун Софію (загін "Веселі нотки").

Учні відвідали сільську бібліотеку та музей, де познайомилися з історією свого рідного села.

Практичний психолог Козюра Л.П. та соціальний педагог Галущенко С.С. із вихованцями загонів "Посмішка" та "Сонечко" провели релаксаційний тренінг. Діти поринули в світ фантазій на тему "Коли я стану дорослим".

Категорія: ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР "РОМАШКА" | Переглядів: 99 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0