Головна » 2017 » Квітень » 19 » До Дня театру

До Дня театру

До Дня театру учні 6 – 11 класів стали активними учасниками загальносфльського заходу «Шукаємо таланти театрального жанру».

Кожен клас представляв номер на конкурсній основі, а об'єктивне жюрі оцінювало таланти.

За результатами конкурсу ІІІ місце по нашій школі отримали учні 8-Б класу з гуморескою «Кухлик» (Онищенко Аня, Думанецька Аліна, Перцьовий Денис). ІІ місце - учні 7-Б класу зі сценкою «Як жінки чоловіків продавали» (Плодиста Єлизавета, Плахотнюк Яна, Чубенко Анна, Перевізник Анна, Танцюра Максим, Буйновська Ірина, Дядюша Дмитро, Івков Артем, Луценко Денис, Чмиренко Анжеліка, Іляшова Владислава, Мазовецький Владислав).

І місце отримали учні 10 класу за танок-сценку «Повернення, або якось у Білозір'ї», виконавці Коваленко Аня та Лютий Олексій.

Пишаємося талановитими учнями талановитої школи у найкращому селі.

Переглядів: 126 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0