Новини сайтуГоловна » 2018 » Листопад » 5 » «Halloween по українськи»
11:11

«Halloween по українськи»

З 29 жовтня  по 2 листопада 2018 року у опорному навчальному закладі «Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» був проведений тиждень англійської мови. Розпочався тиждень з калейдоскопу цікавих висловів  “Bright English”, була створена «жива газета» на тему «Why do learn English» де кожен з  учнів міг висловити думку по цій темі. Під час перерв з учнями молодших класів  проводились фізкультхвилинки, був створений куточок “I love English”.  
Цікаво та креативно пройшов день «Halloween по українські». Оригінальні образи та макіяж учасників створювали веселу атмосферу в школі. До цього свята була створена фотозона «Halloween». Учні та гості школи за бажанням могли сфотографуватись. Учні 6-А класу грали в інтерактивні ігри і дізналися багато нових слів. 10 клас мав онлайн урок з історії виникнення та святкування «Halloween» в  англомовних країнах.

У середу 31 жовтня між учнями 6-Б класу була проведена урок вікторина «Trick or Treat». Розділившись на дві команди учні змагались хто краще знає історію та традиції святкування «Halloween». Діти дізналися багато нового і закріпили свої вміння під час проведення веселих конкурсів та змагань.

Дуже жваво та креативно пройшов урок змагання «Who Knows the English Better» з учнями 5-А класу. Учні цікаво виконували поставлені перед ними завдання і показали хороші знання з англійської мови. Надзвичайно цікаво пройшла інтелектуальна гра « English is Fun» з учнями 3-А класу де учні удосконалювали знання з англійської мови, розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу.

 

Неординарно та креативно пройшла акція «I am thankful for…» Закінчився тиждень святковою дискотекою.

 

Переглядів: 46 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0