П`ятниця, 20.10.2017, 07:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 89
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Травень » 29 » Педагогічна рада про перевід учнів Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст.
13:20
Педагогічна рада про перевід учнів Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст.

БІЛОЗІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Витяг із протоколу

засідання педагогічної ради

Білозірської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області

від 26 травня 2017 № 7

 

Слухали : заступника директора з навчально-виховної роботи Мазуренко О.О. про переведення учнів 1,2,3,4,5,6,7,8,10 класів до наступних класів.

Олена Олександрівна повідомила, що відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України 14.07.2015 азом МОН України 14.04.200 № 762, за результатами підсумкового (семестрового та річного) оцінювання та ДПА учні 1 – 8-х та 10 класів можуть бути переведені до наступних класів.

 

Ухвалили :

  1. Перевести до наступного класу учнів 1-х класів у кількості 69 осіб :

1.1. Перевести до 2-А класу учнів :

1. Валантирець Марія Іванівна

2. Власюк Артем Олександрович

3. Дмитренко Вікторія Сергіївна

4. Зайченко Дар'я Анатоліївна

5. Запавловський Володимир Михайлович

6. Ільченко Денис Павлович

7. Китун Віталіна Миколаївна

8. Колдунович Владислав Олегович

9. Кулініч Ігор Богданович

10. Ложкіна Альона Вікторівна

11. Лузіна Софія Євгенівна

12. Перевалова Анастасія Володимирівна

13. Перцьовий Артем Олександрович

14. Пишний Володимир Миколайович

15. Ротань Дарина Юріївна

16. Савіченко Вікторія Русланівна

17. Танцюра Антон Олександрович

18. Тимошеченко Максим Миколайович

19. Хоменко Богдан Віталійович

20. Черненко Данило Дмитрович

21. Чмиренко Єлизавета Русланівна

22. Чубенко Владислава Володимирівна

23. Шевченко Ілля Андрійович

24. Шіпшев Тімур Романович

 

1.2. Перевести до 2-Б класу учнів:

1. Бас Яна Віталіївна

2. Басараб Дарина Юріївна

3. Будило Вадим Юрійович

4. Будило Володимир Юрійович

5. Данілов Ростислав Іванович

6. Діброва Даніїл Русланович

7. Долда Анна Сергіївна

8. Дядюша Ярослав Миколайович

9. Зарудніцька Марія Юріївна

10. Колесниченко Анастасія Сергіївна

11. Корчак Євгеній Станіславович

12. Кузьменко Андрій Олександрович

13. Кузьменко Жаклін Едуардівна

14. Лисенко Владислав Олександрович

15. Пишна Вікторія Михайлівна

16. Плодистий Денис Ельчинович

17. Рудич Роман Віталійович

18. Русавська Ілона Ярославівна

19. Танцюра Аліна Олександрівна

20. Тараненко Владислав Володимирович

21. Фатенко Артем Миколайович

22. Шепель Альона Олександрівна

 

  1. Перевести до 2-В класу учнів:
  1. Васильєв Нікіта Сергійович
  2. Гасенко Іван Михайлович
  3. Губіна Маргарита Олександрівна
  4. Дімітрова Ольга Михїайлівна
  5. Дронько Олександра Вікторівна
  6. Дубина Вікторія Олександрівна
  7. Д'яков Назар Вікторович
  8. Карапетян Карина Валеріївна
  9. Кравченко Вікторія Віталіївна
  10. Лимаренко Анна Сергіївна
  11. Мазуренко Анастасія Сергіївна
  12. Мєсяцев Нікіта Олександрович
  13. Малокостенко Максим Сергійович
  14. Орел Артем Олексійович
  15. Погонишев Дмитро Олегович
  16. Сокур Назар Васильович
  17. Стадник Маргарита Ігорівна
  18. Уперенко Анна Вадимівна
  19. Ухов Артем Віталійович
  20. Чубенко Крістіна Володимирівна
  21. Шаповалова Дар'я Вікторівна
  22. Шраменко Владислав Андрійович
  23. Шулевський Максим Олександрович

 

2. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання перевести до наступних класів учнів 2 – 3, 5 – 8, 10 класів у кількості 302 особи.

2.1. Перевести до 3-А класу учнів:

1. Бас Олександра Вадимівна

2. Бойко Анна Олександрівна

3. Волошина Марія Олегівна

4. Галущенко Єлизавета Олександрівна

5. Года Вікторія Олегівна

6. Года Дмитро Олегович

7. Голуб Діана Олександрівна

8. Громадський Богдан Дмитрович

9. Даценко Денис Олександрович

10. Демиденко Ілля Ігорович

11. Завалко Олександра Григорівна

12. Зайченко Віталіна Віталіївна

13. Крупенко Руслан Миколайович

14. Кулик Владислав Ярославович

15. Магльований Ярослав Вікторович

16. Матвєєв Євгеній Олександрович

17. Мединська Юлія Сергіївна

18. Морозов Давид Михайлович

19. Мельниченко Поліна Сергіївна

20. Образенко Валентин Дмитрович

21. Плаксієнко Дарина Олександрівна

22. Саєнко Яна Юріївна

23. Тищук Антон Анатолійович

24. Чихичин Сергій Олегович

25. Чорнай Руслан Олександрович

 

2.2 Перевести до 3-Б класу учнів:

1. Бондар Тимофій Дмитрович

2. Бас Олександр Миколайович

3. Бас Яна Віталіївна

4. Бідан Вікторія Віталіївна

5. Буйновська Лілія Олександрівна

6. Горелишев Артем Ігорович

7. Грицюк Анастасія Вікторівна

8. Дубина Артем Іванович

9. Євтушевський Роман Валентинович

10. Зарудніцька Дарина Олегівна

11. Зенкова Дар’я Віталіївна

12. Кисленко Аліна Василівна

13. Кисленко Дарина Миколаївна

14. Колдунович Денис Романович

15. Крупенко Анжеліка Володимирівна

16. Лазаренко Максим Віталійович

17. Левченко Іван Богданович

18. Марчук Емілія Романівна

19. Марчук Ліана Романівна

20. Перевізник Софія Віталіївна

21. Пирська Анна В’ячеславівна

22. Руденко Юлія Володимирівна

23. Танцюра Денис Миколайович

24. Тараненко Роман Андрійович

25. Фатенко Костянтин Станіславович

26. Чмеренко Владислав Миколайович

27. Шевцов Назар Володимирович

28. Щербенко Максим Олексійович

 

  1. Перевести до 4-А класу учнів:

1 . Бабич Давід Вадимович

2 . Ворона Артем Русланович

3. Горбівненко Анна Анатоліївна

4 . Козіна Дарія Іллівна

5. Красіліч Максим Федорович

6. Лукашенко Ростислав Олександрович

7. Мишко Анастасія Сергіївна

8. Мілінчук Марк Олександрович

9. Перепелиця Поліна Андріївна

10. Пишна Анна Тарасівна

11. Погрібна Софія Євгеніївна

12. Покутня Вікторія Олександрівна

13. Санжаровська Дарія Вікторівна

14. Тринько Єлизавета Віталіївна

15. Токаренко Дарина Станіславівна

16. Черненко Дмитро Анатолійович

17. Чубенко Діана Сергіївна

18. Чубенко Карина Ігорівна

19. Філіпенко Крістіна Олександрівна

20. Шевченко Богдан В’ячеславович

21. Ющенко Денис Богданович

22. Фрунзе Каміла Сергіївна

 

  1. Перевести до 4-Б класу учнів :

1. Бас Яна Миколаївна

2. Волков Богдан Максимович

3. Гротківський Владилен Богданович

4. Коваленко Ілля Юрійович

5. Каптенко Анна Віталіївна

6. Лозумірська Марія Василівна

7. Моргун Єлизавета Віталіївна

8. Мик Алла Валентинівна

9. Моторін Владислав Олександрович

10. Мамченко Олег Вікторович

11. Мелікова Єлизавета Ельданізівна

12. Опольська Юлія Сергіївна

13. Пирський Владислав Олександрович

14. Плоди ста Лілія Олександрівна

15. Садікохунов Алігер Нодирбекович

16. Тертичний Богдан Ігорович

 

  1. Перевести до 6-А класу учнів :

1. Бойко Максим Олександрович

2. Волков Владислав Максимович

3. Григор’єв Михайло Олександрович

4. Гулбіс Андріс Михайлович

5. Гуріненко Роман Юрійович

6. Дацків Іван Олегович

7. Китун Руслана Миколаївна

8. Луценко Єлизавета Петрівна

9. Мазуренко Максим Олександрович

10. Оліцька Анастасія Олексіївна

11. Орел Аліна Олексіївна

12. Патрикей Олег Артемович

13. Пирський Віталій Вячеславович

14. Санжаровський Владислав Вікторович

15. Степаненко Ірина Олександрівна

16. Танцюра Анастасія Андріївна

17. Тимошніченко Анатолій Володимирович

18. Уперенко Діана Володимирівна

19. Царенко Олександр Сергійович

20. Чубарук Анастасія Ігорівна

21. Шевченко Олександр Олегович

22. Шраменко Віталіна Андріївна

23.Ярошенко Віталій Романович

 

  1. Перевести до 6-Б класу учнів :

1. Андрущенко Владислав Миколайович

2. Бас Сергій Олександрович

3. Бас Ярослав Віталійович

4. Божко Ангеліна Олександрівна

5. Білавіна Сабіна Євгенівна

6. Висоцька Діана Володимирівна

7. Запорожець Аліна Олегівна

8 Доценко Олег Романович.

9. Козюра Владислава Анатоліївна

10. Корецький Богдан Олександрович

11. Онисенко Дмитро Петрович

12. Лапай Анна Володимирівна

13. Павлик Тимофій Васильович

14. Пишний Микола Богданович

15. Рудич Діана Віталіївна

16. Сіняченко Вікторія Миколаївна

17. Сможна Вікторія Володимирівна

18. Сможна Віталіна Володимирівна

19. Стадник Станіслав Русланович

20. Старченко Владислав Віталійович

21.Петрук Владислав Сергійович

22. Тупицька Діана Юріївна

23. Тупицький Владислав Володимирович

24. Чепчуренко Каріна Олегівна

25. Шатний Денис Вікторович

26. Шитий Гліб Сергійович

 

2.7. Перевести до 7-А класу учнів

1. Асауленко Олександр Максимович

2. Басараб Богдан Олександрович

3. Боговик Руслан Віталійович

4. Дворяківська Єлизавета Георгіївна

5. Дорошенко Богдан Миколайович

6. Димитрієва Софія Дмитрівна

7. Задорожній Владислав Миколайович

8. Зарудніцька Оксана Юріївна

9. Кривенда Артем Леонідович

10. Саєнко Надія Олександрівна

11. Січко Максим Ігорович

12. Лисенко Станіслав Олександрович

13. Ложкін Максим Вікторович

14. Мілінчук Ростислав Олександрович

15. Пасинков Микола Валерійович

16. Покутній Ярослав Васильович

17. Письменна Дарина Олександрівна

18. Романенко Анна Іванівна

19. Тупицька Вероніка Анатоліївна

20. Танцюра Валерія Вадимівна

21. Шевцова Софія Володимирівна

22. Якубовський Іван Анатолійович

 

2.8. Перевести до 7-Б класу учнів :

1. Бас Діана Миколаївна

2. Бондуровський Олександр Вячеславович

3. Грицина Лєна Сергіївна

4. Дядюша Дмитро Миколайович

5. Клювак Віталій Васильович

6. Коваленко Максим Олександрович

7. Кулініч Діана Богданівна

8. Лозумірська Анна Русланівна

9. Лозумірський Антон Анатолійович

10. Мцкерашвілі Дмитро Юрійович

11. Олітенко Кіріл Антонович

12. Платонова Анастасія Сергіївна

13. Сиротенко Ілона Олександрівна

14. Сможний Єлисей Володимирович

15. Сможний Мойсей Володимирович

16. Танцюра Дарина Олександрівна

17. Тимошеченко Ростислав Костянтинович

18. Токаренко Діана Віталіївна

19. Трофименко Альона Сергіївна

20. Тупицька Анжеліка

21. Тупицький Денис Сергійович

22. Чубенко Олег Юрійович

23. Чихичин Давид Олегович

24. Шпак Анастасія Віталіївна

25. Якобчук Анастасія Сергіївна

26. Якушевська Сніжана Петрівна

 

2.9. Перевести до 8-А класу учнів :

1. Басараб Владислав Олександрович

2. Биндич Дарина Миколаївна

3. Біляєва Софія Романівна

4. Войко Дмитро Володимирович

5. Волошина Анастасія Олегівна

6. Гіленко Олександр Олександрович

7. Жукова Алевтина Вікторів

8. Лисяний Руслан Юрійович

9. Лозумірський Євген Олександрович

10. Манько Олександр Олександрович

11. Марченко Анна Віталіївна

12. Оніщенко Богдан Олександрович

13. Пастушенко Дар’я Олександрівна

14. Погонишева Аліса Олегівна

15. Ратушня Альона Олександрівна

16. Тимошенко Рустам Васильович

17. Фатенко Руслан Миколайович

18. Яшник Тетяна Олександрівна

19. Чубенко Артем Євгенійович

20. Черненко Олександра Дмитрівна

21. Фомін Ростислав Русланович

 

2.10. Перевести до 8-Б класу учнів :

1. Басарабець Максим Миколайович

2. Буйновська Ірина Олександрівна

3. Власюк Андрій Олександрович

4. Донець Ангеліна Сергіївна

5. Дядюша Дмитро Миколайович

6. Єфімов Леонід Леонідович

7. Івков Артем Ігорович

8. Іляшова Владислава Русланівна

9. Криводаєва Владена Петрівна

10. Луценко Денис Станіслав

11. Мазовецький Владислав Володимирович

12. Павлик Андрій Васильович

13. Перевізник Анна Олександрівна

14. Плахотнюк Яна Василівна

15. Плодиста Ліза Олександрівна

16. Письменний Дмитро Богданович

17. Слюсаренко Олег Володимирович

18. Танцюра Максим Вікторович

19. Черноус Дмитро Віталійович

20. Чмиренко Анжеліка Русланівна

21. Чубенко Анна Олександрівна

22. Цимбал Максим Сергійович

 

2.11. Перевести до 9-А класу учнів :

1. Білик Любов Сергіївна

2. Богданов Юрій Володимирович

3. Божко Діана Олександрівна

4. Бузько Роман Олегович

5. Горєлишев Ілля Ігорович

6. Дмітрієв Богдан Володимирович

7. Журавель Олександр Сергійович

8. Завертайло Сергій Станіславович

9. Іванов Данило Сергійович

10. Іпатенко Віталій Олегович

11. Краснобай Інна Володимирівна

12. Кушнір Олена Сергіївна

13. Мазовецький Євгеній Олександрович

14. Невгод Владислава Віталіївна

15. Онисенко Максим Юрійович

16. Охріменко Вікторія Олександрівна

17. Пілявський Євгеній Олександрович

18. Поліщук Ярослав Анатолійович

19. Слободяник Аліна Миколаївна

20. Сокур Анастасія Василівна

21. Стоколяс Ігор Валерійович

22. Тараненко Владислав Русланович

23. Тимошеченко Лєна Миколаївна

24. Цегельник Валерія Валеріївна

25. Чмиренко Денис Олександрович

26. Чопенко Олександр Миколайович

27. Чубенко Єлизавета Володимирівна

28. Якубовська Світлана Анатоліївна

 

2.12 . Перевести до 9-Б класу учнів :

1. Бас Діана Володимирівна

2. Брунь Олексій Миколайович

3. Гончарова Оксана Петрівна

4. Діхтяр Альона Сергіївна

5. Думанецька Аліна Володимирівна

6. Зайченко Денис Анатолійович

7. Зражевський Олександр Олександрович

8. Кусяка Денис Олександрович

9. Клочко Олександр Миколайович

10. Лясковський Олександр Сергійович

11. Ніколенко Катерина Олександрівна

12. Онищенко Анна Василівна

13. Орленко Вадим Олегович

14. Сможна Анастасія Володимирівна

15. Перцьовий Денис Олександрович

16. Помазан Віталій Володимирович

17. Цікоренко Олег Олександрович

18. Шмагайло Каріна Олександрівна

19. Шраменко Карина Андріївна

 

2.13. Перевести до 11 класу учнів :

  1. Гіс Ярослав Валерійович
  2. Діброва Катерина Русланівна
  3. Запорожець Вадим Олегович
  4. Затуливітер Ольга Сергіївна
  5. Коваленко Аня Олександрівна
  6. Котляренко Анастасія Олександрівна
  7. Лисенко Назар Олегович
  8. Лозумірська Анастасія Миколаївна
  9. Лютий Олексій Романович
  10. Пташкін Олег Олегович
  11. Сіденко Назар Борисович
  12. Сможна Лія Володимирівна
  13. Стеценко Діана Русланівна
  14. Танцюра Анна Володимирівна
  15. Танцюра Дмитро Станіславович
  16. Танцюра Лєна Леонідівна
  17. Уперенко Андрій Володимирович
  18. Усік Ганна Миколаївна
  19. Усік Микола Миколайович
  20. Чубенко Дмитро Володимирович
  21. Шепель Анастасія Станіславівна
  22. Шум Віталіна Олександрівна
  23. Якубовська Ольга Анатоліївна
  24. Якушенко Вікторія Романівна

 

3. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та ДПА перевести до наступного класу учнів 4-х класів у кількості 51 особа.

 

 

  1. Перевести до 5-А класу учнів :

1. Байрамов Марат Едуардович

2. Бондаренко Вікторія Станіславівна

3. Березневич Аріна Миколаївна

4. Бурніс Артем Русланович

5. Горбівненко Аліна Миколаївна

6. Гульдас Ярослав Віталійович

7. Клименко Маргарита Сергіївна

8. Козиренко Олександр Ігорович

9. Левченко Анастасія Володимирівна

10. Мельниченко Ілля Сергійович

11. Момот Анна Алікберівна

12. Онисенко Вікторія Юріївна

13. Покутня Єлизавета Вікторівна

14. Подвиженко Євгенія Олександрівна

15. Рибальченко Артем Сергійович

16. Сененко Діана Олегівна

17. Танцюра Максим Миколайович

18. Тищенко Сергій Миколайович

19. Ткаченко Артем Костянтинович

20. Онисенко Владислав Юрійович

21. Якубовська Вікторія Анатоліївна

22. Яремчук Тетяна Станіславівна

23. Шулерський Антон Олександрович

24. Черненко Микола Віталійович

 

  1. Перевести до 5-Б класу учнів :

1. Бас Віталій Миколайович

2. Басараб Оксана Юріївна

3. Бондар Анастасія Дмитрівна

4. Буйновська Каріна Володимирівна

5. Данченко Роман Віталійович

6. Дахновський Олександр Богданович

7. Даценко Марія Вікторівна

8. Демура Аліна Олександрівна

9. Дитиненко Тимофій Сергійович

10. Касянович Яна Анатоліївна

11. Кібальнік Роман Сергійович

12. Клочко Діана Олександрівна

13. Коломієць Ростислав Олександрович

14. Куліченко Єва Олександрівна

15. Лапай Ярослав Олексійович

16. Московченко Андрій Віталійович

17. Половинка Ростислав Костянтинович

18. Нечпал Маргарита Сергіївна

19. Оліцький Денис Миколайович

20. Плодистий Денис Ярославович

21. Погрібна Вікторія Євгеніївна

22. Расевич Валентин Дмитрович

23. Ромащенко Анастасія Миколаївна

24. Савчук Софія Вікторівна

25. Сиротенко Ігор Ігорович

26. Сич Ярослав Вадимович

27. Усенко Маргарита Миколаївна

 

Оригінал підписали :

Голова педагогічної ради С.О.Петренко

Секретар Л.В.Скринник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 83 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0
Корисні посилання
Державні інформаційні ресурси



Офіційні освітні портали
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук

Copyright Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz