Головна » 2018 » Лютий » 13 » Новорічні свята в школі

Новорічні свята в школі

З 26 по 29 грудня у школі проходили новорічні свята. Для учнів 1-4 класів було організовано святкові вистави. Діти отримали гарний настрій та задоволення.

Для учнів 5-8 класів організовано пройшли новорічні дискотеки за участю Діда Мороза і Снігуроньки. Цікаво, змістовно та креативно пройшов вечір відпочинку «З Новим роком Україно!», який підготували учні 9-А класу (кл.кер. Богданов Р.В.) із вкрапленням номерів колективів 9-11 класів.

Дякуємо організаторам і учасникам новорічно-різдвяних свят! А ще, учням, які виявили бажання привітати спонсорів школи: Лютому Олексію (11 кл.), Шепель Анастасії (11 кл.), Коваленко Ані (11 кл.), Плодистій Лізі (8-Б кл.), Пархоменко Ангеліні (11 кл.) та за музичне озвучення заходів: Усіку Миколі (11 кл.), Івкову Артему (8-Б кл.). Дуже приємно, що дітей гостинно прийняли всі організації села та приватні підприємці, яких вони вітали. А саме: Білозірське та Тясминське лісництва, сільська рада, відділ освіти ОТГ, Центр культури та дозвілля, перукарня «Я плюс ти», приватні підприємці (Завалко Г.М., Плодистий О.О. та лісник Бас М.). Тож і надалі бажаємо їм добробуту та процвітання.

Слід зазначити, що свята проходили у новорічній атмосфері, створеній ідеями та руками дітей і педагогів. Витинанки на вікнах, фотозони, ялинки, прикрашені коридори, східці, актова зала та фойє додавали святкового настрою.

Долучались також учні до прибирання сільської ялинки. Виготовляли власноруч ялинкові прикраси (працювала "Майстерня Діда Мороза") з метою розвитку декоративно-прикладного мистецтва.

Переглядів: 42 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0