Головна » 2017 » Червень » 2 » Останній дзвінок

Останній дзвінок

26 травня у Білозірській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів пролунав останній дзвінок у цьому навчальному році.

Святкова лінійка, яка являла собою уявну подорож шкільним літаком, пройшла вдало.

Тож політ нормальний, неполадок не було. Курс - на канікули.

Пілот коробля Лютий Олексій (учень 10 класу) та стюардеси Плодиста Ліза (учениця 7-Б класу), Шепель Настя (учениця 10 класу) разом з іншими пасажирами та командиром літака Світланою Петренко без перешкод парили над Білозір'ям.

Випускники танцювали, співали, говорили прощальні слова. Першокласники їх вітали. Танцювальна група всієї школи виконала в дарунок флешмоб.

Гостями та директором були вручені грамоти та нагороди вчителям та учням за їх активну позицію.

Завершилася лінійка виконанням Державного Гімну наживо, що свідчить про високий рівень національно-патріотичного виховання у школі. І пролунав останній дзвінок.

Безхмарного мирного нам всім неба! Веселих канікул!

Переглядів: 186 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0