Головна » 2017 » Червень » 2 » Пришкільний табір "Ромашка"

Пришкільний табір "Ромашка"

Другий день в пришкільному таборі "Ромашка" розпочався лінійкою відкриття табірної зміни, де діти розказували вірші, співали пісень та ознайомилися із правилами поведінки в літньому таборі відпочинку. Була влаштована дискотека, де відбувся конкурс на найзапальніший танець.

День продовжився заочною подорожжю "Цікавинками з життя видатних особистостей мистецтва".

Далі відбувся майстер-клас для загонів "Посмішка", "Веселі нотки" та "Сонечко", де діти змогли відчути на собі чарівну силу фарби, яка перетворила вихованців табору на різноманітних мультиплікаційних героїв.

У мовному загоні "Friends" створювався проект-малюнок "Діти за щасливе майбутнє".

Національно-патріотичний загін "Слідопити" розвивали навики по облаштуванню наметового містечка в польових умовах та взяли участь в операції "Памятник" (прибрали біля стелли Героям Чорнобиля, біля Обеліска Слави та памятного знака Героям Небесної Сотні)

Всі діти отримали задоволення від сьогоднішнього дня і з нетерпінням чекають на наступну зустріч!

Категорія: ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР "РОМАШКА" | Переглядів: 238 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0