Новини сайту



Головна » 2018 » Травень » 30 » Про переведення учнів
08:14

Про переведення учнів

ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«БІЛОЗІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ»

БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Витяг із протоколу

засідання педагогічної ради

Білозірської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області

від 29 травня 2018 № 6

 

 

Слухали : заступника директора з навчально-виховної роботи Мазуренко О.О. про переведення учнів 1,2,3,4,5,6,7,8,10 класів до наступних класів.

Олена Олександрівна повідомила, що відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України 14.07.2015 азом МОН України 14.04.200 № 762, за результатами підсумкового (семестрового та річного) оцінювання та ДПА учні 1 – 8-х та 10 класів можуть бути переведені до наступних класів.

 

Ухвалили :

  1. Перевести до наступного класу учнів 1-х класів у кількості 40 осіб :

1.1. Перевести до 2-А класу учнів :

  1. Гаряга Валерія Олександрівна
  2. Дубина Богдан Миколайович
  3. Задорожній Євгеній Олександрович
  4. Зенкова Вероніка Віталіївна
  5. Іванов Ростислав Сергійович
  6. Іляшов Святослав Русланович
  7. Конишев Олександр Олександрович
  8. Морозов Данило Михайлович
  9. Подвиженко Анна Олександрівна
  10. Савіченко Денис Юрійович
  11. Сіленко Поліна Віталіївна
  12. Стадник Олександра Сергіївна
  13. Старченко Ілона Віталіївна
  14. Танцюра Денис Володимирович
  15. Тріус Софія Олександрівна
  16. Харенко Артем Романович
  17. Черненко Олексій Віталійович
  18. Шимкова Каріна Станіславівна

 

1.1. Перевести до 2-Б класу учнів :

1. Биндич Софія Русланівна

2. Божко Максим Сергійович

3. Данильчук Кирил Павлович

4. Деркач Денис Ярославович

  1. Дем’яненко Ярослава Олегівна
  2. Думанецька Таміла Володимирівна
  3. Зажома Вероніка Віталіївна
  4. Ковтун Олександра Миколаївна
  5. Крутоус Матвій Максимович
  6. Матвєєва Крістіна Олександрівна
  7. Пастухов Нікіта Станіславович
  8. Піденко Мілана Сергіївна
  9. Пишний Макар Вікторович
  10. Райко Артем Сергійович
  11. Ротань Софія Олександрівна
  12. Слюсаренко Олександр Сергійович
  13. Танцюра Вероніка Вадимівна
  14. Танцюра Ілля Володимирович
  15. Тараненко Олександр Васильович
  16. Хроменко Софія Олександрівна
  17. Чубенко Аліна Віталіївна
  18. Чубенко Володимир Володимирович

 

2. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання перевести до наступних класів учнів 2 – 3, 5 – 8, 10 класів у кількості 302 особи.

2.1. Перевести до 3-А класу учнів:

 

1. Валантирець Марія Іванівна

2. Власик Артем Олександрович

3. Дмитренко Вікторія Сергіївна

4. Зайченко Дар’я Анатоліївна

5. Запавловський Володимир Михайлович

6. Ільченко Денис Павлович

7. Китун Віталіна Миколаївна

8. Колдунович Владислав Олегович

9. Кулі ніч Ігор Богданович

10. Ложкіна Альона Вікторівна

11. Лузіна Софія Євгенівна

12. Перевалова Анастасія Володимирівна

13. Перцьовий Артем Олександрович

14. Пишний Володимир Миколайович

15. Ротань Дарина Юріївна

16. Савіченко Вікторія Русланівна

17. Танцюра Антон Олександрович

18. Тимошеченко Максим Миколайович

19. Хоменко Богдан Віталійович

20. Черненко Данило Дмитрович

21. Чмиренко Єлизавета Русланівна

22. Чубенко Владислава Володимирівна

23. Шевченко Ілля Андрійович

24. Шіпшев Тімур Романович

 

2.2. Перевести до 3-Б класу учнів:

 

1. Бас Яна Віталіївна

2. Басараб Дарина Юріївна

3. Будило Вадим Юрійович

4. Будило Володимир Юрійович

5. Данілов Ростислав Іванович

6. Діброва Данії Русланович

7. Долда Анна Сергіївна

8. Дядюшка Ярослав Миколайович

9. Зарудніцька Марія Юріївна

10. Колесниченко Анастасія Сергіївна

11. Корчак Євгеній Станіславович

12. Кузьменко Андрій Олександрович

13. Кузьменко Жаклін Едуардівна

14. Лисенко Владислав Олександрович

15. Пишна Вікторія Михайлівна

16. Плодистий Денис Ельчинович

17. Рудич Роман Віталійович

18. Русавська Ілона Ярославівна

19. Танцюра Аліна Олександрівна

20. Тараненко Владислав Володимирович

21. Фатенко Артем Миколайович

22. Шепель Альона Олександрівна

23. Пархоменко Самуїл Олександрович

 

2.3. Перевести до 3-В класу учнів:

1. Васильєв Нікіта Сергійович

2. Гасенко Іван Михайлович

3. Губіна Маргарита Олександрівна

4. Дімітрова Ольга Михайлівна

5. Дронько Олександра Вікторівна

6. Дубина Вікторія Олександрівна

7. Кравченко Вікторія Віталіївна

8. Мазуренко Анастасія Артемівна

9. Мєсяцев Нікіта Олександрович

10. Малокостенко Максим Сергійович

11. Орел Артем Олексійович

12. Перерва Богдан Олегович

13. Перерва Дмитро Олегович

14. Погонишев Дмитро Олегович

15. Сокур Назар Васильович

16. Стадник Маргарита Ігорівна

17. Уперенко Анна Вадимівна

18. Ухов Артем Віталійович

19. Чубенко Крістіна Володимирівна

20. Шаповалова Дар’я Вікторівна

21. Шраменко Владислав Андрійович

22. Шулевський Максим Олександрович

 

2.4. Перевести до 4-А класу учнів:

1. Бас Олександра Вадимівна

2. Бойко Анна Олександрівна

3. Волошина Марія Олегівна

4. Галущенко Єлизавета Олександрівна

5. Года Вікторія Олегівна

6. Года Дмитро Олегович

7. Голуб Діана Олександрівна

8. Громадський Богдан Дмитрович

9. Даценко Денис Олександрович

10. Демиденко Ілля Ігорович

11. Завалко Олександра Григорівна

12. Зайченко Віталіна Віталіївна

13. Іванова Каріна Сергіївна

14. Крупенко Руслан Миколайович

15. Кулик Владислав Ярославович

16. Лазоренко Максим Віталійович

17. Магльований Ярослав Вікторович

18. Матвєєв Євгеній Олександрович

19. Мединська Юлія Сергіївна

20. Морозов Давид Михайлович

21. Мельниченко Поліна Сергіївна

22. Плаксієнко Дарина Олександрівна

23. Саєнко Яна Юріївна

24. Тищук Антон Анатолійович

25. Чихичин Сергій Олегович

26. Чорнай Руслан Олександрович

 

2.5. Перевести до 4-Б класу учнів:

1. Бондар Тимофій Дмитрович

2. Бас Олександр Миколайович

3. Бас Яна Віталіївна

4. Бідан Вікторія Віталіївна

5. Буйновська Лілія Олександрівна

6. Грицюк Анастасія Вікторівна8

7. Дубина Артем Іванович

8. Євтушевський Роман Валентинович

9. Задвернюк Арсеній Власович

10. Зарудніцька Дарина Олегівна

11. Зенкова Дар’я Віталіївна

12. Кисленко Аліна Василівна

13. Кисленко Дарина Миколаївна

14. Колдунович Денис Романович

15. Крупенко Анжеліка Володимирівна

16. Марчук Емілія Романівна

17. Марчук Ліана Романівна

18. Перевізник Софія Віталіївна

19. Пирська Анна В’ячеславівна

20. Руденко Юлія Володимирівна

21. Танцюра Денис Миколайович

22. Тараненко Роман Андрійович

23. Фатенко Костянтин Станіславович

24. Чмеренко Владислав Миколайович

25. Шевцов Назар Володимирович

26 . Щербенко Максим Олексійович

 

    1. Перевести до 6-А класу учнів :

1.Богданов Валентин Володимирович

2.Богданова Яна Володимирівна

3. Бондаренко Вікторія Станіславівна

4. Березневич Аріна Миколаївна

5. Бузько Вячеслав Олегович

6. Бурніс Артем Русланович

7. Горбівненко Аліна Миколаївна

8. Гульдас Ярослав Віталійович

9. Клименко Маргарита Сергіївна

10. Козиренко Олександр Ігорович

11. Левченко Анастасія Володимирівна

12. Мельниченко Ілля Сергійович

13. Момот Анна Алікберівна

14. Онисенко Вікторія Юріївна

15. Онисенко Владислав Юрійович

16. Покутня Єлизавета Вікторівна

17. Подвиженко Євгенія Олександрівна

18. Рибальченко Артем Сергійович

19. Сватко Дарина Віталіївна

20. Сененко Діана Олегівна

21. Танцюра Максим Миколайович

22. Тищенко Сергій Миколайович

23. Ткаченко Артем Костянтинович

24. Тупчій Денис Станіславович

25. Черненко Микола Віталійович

26. Чмиренко Даніель Вікторович

27. Чубенко Аліна Валентинівна

28. Шулевський Антон Олександрович

29. Якубовська Вікторія Анатоліївна

30. Яремчук Тетяна Станіславівна

 

  1. Перевести до 6-Б класу учнів :

 

1. Бас Віталій Миколайович

2. Басараб Оксана Юріївна

3. Бондар Анастасія Дмитрівна

4. Буйновська Каріна Володимирівна

5. Данченко Роман Віталійович

6. Дахновський Олександр Богданович

7. Даценко Марія Вікторівна

8. Демура Аліна Олександрівна

9. Козиренко Анастасія Василівна

10. Касянович Яна Анатоліївна

11. Кібальнік Роман Сергійович

12. Клочко Діана Олександрівна

13. Коломієць Ростислав Олександрович

14. Куліченко Єва Олександрівна

15. Лапай Ярослав Олексійович

16. Московченко Андрій Віталійович

17. Половинка Ростислав Костянтинович

18. Ільїнська Віолета Костянтинівна

19. Оліцький Денис Миколайович

20. Плодистий Денис Ярославович

21. Погрібна Вікторія Євгеніївна

22. Расевич Валентин Дмитрович

23. Ромащенко Анастасія Миколаївна

24. Савчук Софія Вікторівна

25. Сиротенко Ігор Ігорович

26. Сич Ярослав Вадимович

27. Тараненко Алла Василівна

28. Усенко Маргарита Миколаївна

29. Шиш Євгеній Валерійович

30. Шафар Арсеній Олександрович

31.Нечпал Маргарита Сергіївна

32. Байрамов Марат Едуардович

 

  1. Перевести до 7-А класу учнів :

 

1. Бойко Максим Олександрович

2. Волков Владислав Максимович

3. Григор’єв Михайло Олександрович

4. Гулбіс Андріс Михайлович

5. Гуріненко Роман Юрійович

6. Дацків Іван Олегович

7. Демиденко Анастасія Олегівна

8.Жуковська Анна Володимирівна

9. Китун Руслана Миколаївна

10. Луценко Єлизавета Петрівна

11. Мазуренко Максим Олександрович

12. Оліцька Анастасія Олексіївна

13. Орел Аліна Олексіївна

14. Патрикей Олег Артемович

15. Пирський Віталій Вячеславович

16. Санжаровський Владислав Вікторович

17. Степаненко Ірина Олександрівна

18. Танцюра Анастасія Андріївна

19. Тимошніченко Анатолій Володимирович

20. Уперенко Діана Володимирівна

21. Царенко Олександр Сергійович

22. Чубарук Анастасія Ігорівна

23. Шевченко Олександр Олегович

24. Шраменко Віталіна Андріївна

25.Ярошенко Віталій Романович

 

  1. Перевести до 7-Б класу учнів :

 

1. Андрущенко Владислав Миколайович

2. Бас Сергій Олександрович

3. Бас Ярослав Віталійович

4. Божко Ангеліна Олександрівна

5. Білавіна Сабіна Євгенівна

6. Висоцька Діана Володимирівна

7. Запорожець Аліна Олегівна

8 Доценко Олег Романович.

9. Козюра Владислава Анатоліївна

10. Корецький Богдан Олександрович

11. Онисенко Дмитро Петрович

12. Лапай Анна Володимирівна

13. Павлик Тимофій Васильович

14. Пишний Микола Богданович

15. Рудич Діана Віталіївна

16. Сіняченко Вікторія Миколаївна

17. Сможна Вікторія Володимирівна

18. Сможна Віталіна Володимирівна

19. Стадник Станіслав Русланович

20. Старченко Владислав Віталійович

21.Петрук Владислав Сергійович

22. Тупицька Діана Юріївна

23. Тупицький Владислав Володимирович

24. Чепчуренко Каріна Олегівна

25. Шатний Денис Вікторович

26. Шитий Гліб Сергійович

27.Кузнецов Даніїл Ярославович

 

2.10. Перевести до 8-А класу учнів

1. Асауленко Олександр Максимович

2. Басараб Богдан Олександрович

3. Боговик Руслан Віталійович

4. Дворяківська Єлизавета Георгіївна

5. Дорошенко Богдан Миколайович

6. Димитрієва Софія Дмитрівна

7. Задорожній Владислав Миколайович

8. Зарудніцька Оксана Юріївна

9. Кривенда Артем Леонідович

10. Саєнко Надія Олександрівна

11. Січко Максим Ігорович

12. Лисенко Станіслав Олександрович

13. Ложкін Максим Вікторович

14. Мілінчук Ростислав Олександрович

15. Пасинков Микола Валерійович

16. Покутній Ярослав Васильович

17. Письменна Дарина Олександрівна

18. Романенко Анна Іванівна

19. Тупицька Вероніка Анатоліївна

20. Танцюра Валерія Вадимівна

21. Шевцова Софія Володимирівна

22. Якубовський Іван Анатолійович

23. Тимошеченко Вячеслав Васильович

 

2.11. Перевести до 8-Б класу учнів :

1. Бас Діана Миколаївна

2. Бондуровський Олександр Вячеславович

3. Грицина Лєна Сергіївна

4. Дядюша Дмитро Миколайович

5. Клювак Віталій Васильович

6. Коваленко Максим Олександрович

7. Кулініч Діана Богданівна

8. Лозумірська Анна Русланівна

9. Лозумірський Антон Анатолійович

10. Олітенко Кіріл Антонович

11. Платонова Анастасія Сергіївна

12. Сиротенко Ілона Олександрівна

13. Сможний Єлисей Володимирович

14. Сможний Мойсей Володимирович

15. Танцюра Дарина Олександрівна

16. Тимошеченко Ростислав Костянтинович

17. Токаренко Діана Віталіївна

18. Трофименко Альона Сергіївна

19. Тупицька Анжеліка

20. Тупицький Денис Сергійович

21. Чубенко Олег Юрійович

22. Чихичин Давид Олегович

23. Шпак Анастасія Віталіївна

24. Якобчук Анастасія Сергіївна

25. Якушевська Сніжана Петрівна

 

2.12. Перевести до 9-А класу учнів :

1. Басараб Владислав Олександрович

2. Биндич Дарина Миколаївна

3. Біляєва Софія Романівна

4. Войко Дмитро Володимирович

5. Волошина Анастасія Олегівна

6. Гіленко Олександр Олександрович

7. Єфімов Леонід Леонідович

8. Жукова Алевтина Вікторів

9. Лисяний Руслан Юрійович

10. Лозумірський Євген Олександрович

11. Манько Олександр Олександрович

12. Марченко Анна Віталіївна

13. Оніщенко Богдан Олександрович

14. Ратушня Альона Олександрівна

15. Слюсаренко Олег Володимирович

16. Тимошенко Рустам Васильович

17. Фатенко Руслан Миколайович

18. Яшник Тетяна Олександрівна

19. Чубенко Артем Євгенійович

20. Черненко Олександра Дмитрівна

21. Фомін Ростислав Русланович

 

2.13. Перевести до 9-Б класу учнів :

1. Басарабець Максим Миколайович

2. Буйновська Ірина Олександрівна

3. Власюк Андрій Олександрович

4. Донець Ангеліна Сергіївна

5. Дядюша Дмитро Миколайович

6. Івков Артем Ігорович

7. Іляшова Владислава Русланівна

8. Криводаєва Владена Петрівна

9. Луценко Денис Станіслав

10. Мазовецький Владислав Володимирович

11. Остапенко Олександр Петрович

12. Павлик Андрій Васильович

13. Перевізник Анна Олександрівна

14. Плахотнюк Яна Василівна

15. Плодиста Ліза Олександрівна

16. Письменний Дмитро Богданович

17. Танцюра Максим Вікторович

18. Черноус Дмитро Віталійович

19. Чмиренко Анжеліка Русланівна

20. Чубенко Анна Олександрівна

21. Цимбал Максим Сергійович

 

 

2.14. Перевести до 11 класу учнів:

 

  1. Даценко Марія Юріївна
  2. Дебкова Анастасія Сергіївна
  3. Демура Тетяна Олександрівна
  4. Дзюбан Костянтин Олександрович
  5. Зайченко Ігор Олексійович
  6. Зенкова Діана Віталіївна
  7. Калашник Дар’я Леонідівна
  8. Клевчук Артем Сергійович
  9. Квач Юрій Олександрович
  10. Мельник Тетяна Вікторівна
  11. Передеренко Даніїл Михайлович
  12. Платонов Денис Сергійович
  13. Половинка Діана Анатоліївна
  14. Скриганюк Богдан Романович
  15. Тараненко Микола Володимирович
  16. Тараненко Віталій Олександрович
  17. Тараненко Аня Олександрівна
  18. Трифоуцан Єгор Олегович
  19. Уперенко Анастасія Олександрівна
  20. Черненко Ніна Вікторівна
  21. Чихичина Богдана Олегівна
  22. Шокотько Микола Миколайович
  23. Шалько Валерія Андріївна

 

3. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та ДПА перевести до наступного класу учнів 4-х класів у кількості 38 осіб.

 

 

  1. Перевести до 5-А класу учнів :

 

1. Бабич Давід Вадимович

2. Бурковський Вадим Романович

3. Ворона Артем Русланович

4. Горбівненко Анна Анатоліївна

5. Козіна Дарія Іллівна

6. Красіліч Максим Федорович

7. Лукашенко Ростислав Олександрович

8. Мишко Анастасія Сергіївна

9. Мілінчук Марк Олександрович

10. Перепелиця Поліна Андріївна

11. Пишна Анна Тарасівна

12. Погрібна Софія Євгеніївна

13. Санжаровська Дарія Вікторівна

14. Тринько Єлизавета Віталіївна

15. Черненко Дмитро Анатолійович

16. Чубенко Діана Сергіївна

17. Чубенко Карина Ігорівна

18. Філіпенко Крістіна Олександрівна

19. Шевченко Богдан В’ячеславович

20. Ющенко Денис Богданович

21. Фрунзе Каміла Сергіївна

22. Токаренко Дарина Станіславівна

 

3.2. Перевести до 5-Б класу учнів

 

1. Бас Яна Миколаївна

2 . Волков Богдан Максимович

3. Гротківський Владилен Богданович

4. Коваленко Ілля Юрійович

5. Каптенко Анна Віталіївна

6. Лозумірська Марія Василівна

7. Моргун Єлизавета Віталіївна

8. Мик Алла Валентинівна

9. Моторін Владислав Олександрович

10. Мамченко Олег Вікторович

11. Мелікова Єлизавета Ельданізівна

12. Опольська Юлія Сергіївна

13. Пирський Владислав Олександрович

14. Плодиста Лілія Олександрівна

15. Садікохунов Алігер Нодирбекович

16. Тертичний Богдан Ігорович

 

 

Оригінал підписали :

Голова педагогічної ради                         С.О.Петренко

 

Секретар                                                    Л.В.Скринник

Переглядів: 62 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0