Головна » 2017 » Квітень » 11 » Прощання з Букварем та посвята в ЧИТАЧІ

Прощання з Букварем та посвята в ЧИТАЧІ

Час швидкоплинний. Ось уже і останню сторінку Букваря перегорнули учні перших класів. А, отже, прийшла пора прощатися з першим підручником. Класоводи: Божко Галина Анатоліївна, Тупицька Валентина Михайлівна та Горбівненко Анна Василівна підготували свято для своїх вихованців на якому діти розказували вірші, співали пісні та демонстрували своє вміння читати самостійно. Букварика зіграв учень 5-А класу – Пирський Віталій.

Попрощавшись з Букварем, діти набули нового статусу у школі, а саме, стали – ЧИТАЧАМИ. Гостинно відкрила для них двері шкільна бібліотека на чолі з бібліотекарем – Крупенко Наталією Петрівною. Щоб зацікавити нових читачів, бібліотекар розповіла про бібліотеку, провела віртуальну подорож кімнатами та стелажами шкільної бібліотеки, познайомила з правилами, розкладом роботи, та специфікою бібліотеки.

За допомогою ІКТ діти побачили екранізацію казок, переглянули фільм «Як твориться книга», та вивчили нові для них слова: бібліотека, бібліотекар, читач.

Цікаво та весело відбулася посвята в читачі. Сподіваємося, що читання зацікавло дітей і вони стануть частими відвідувачами бібліотеки.

Переглядів: 81 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0