Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Просвітницько-розважальна поїздка до комплексу “Зерноленд”

Просвітницько-розважальна поїздка до комплексу “Зерноленд”

Осінні канікули в ОНЗ «Білозірська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» розпочалися цікавою, пізнавальною екскурсією. 09 жовтня 2018 року класними керівниками 4 – 7 класів була організована поїздка до просвітницько-розважального комплексу “Зерноленд”. Зерноленд – це музей хліба під відкритим небом у с. Івківці Черкаського району.

Екскурсія розпочалася з розповіді про млин. Учні дізналися історію його будівництва та особливості роботи. Далі ми піднялися на магічну гору Семидубову. За легендою, саме тут похований Богдан Хмельницький. Учням провели екскурсію по музею старовинних речей та побуту. Також, повправлялися у майстерності стріляти з лука, власноруч виготовляли папір, столярували, створювали ляльки-мотанки, ліпили глиняний посуд, у кузні ознайомилися з роботою коваля і, навіть, самі кували. Усіх охочих катали на конях.

Після дня пригод, екскурсій та квестів учнів нагодували традиційним козацьким кулішем, коржами з медом.

З незабутніми враженнями, щасливі ми повернулися додому.

Переглядів: 39 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0