Головна » 2018 » Червень » 11 » Табір "Ромашка".
8 червня

Табір "Ромашка".
8 червня

8 червня у таборі пройшов день присвячений моді від Кутюр , сьогодні діти брали участь у таких конкурсах : « краща зачіска», « найкращий боді-арт» та « кращий дизайнер» діти відвідали лісову галявину де будували будиночки з гілочок , та підгодовували лісових птахів і їжачків!
У мовному таборі цей день був присвячений темi «Sport”. Заняття з анг мови розпочались iз лексичноi гри «Sport and Games”, пiд час якоi дiти збагатили словниковий запас слiв. Було проведено змагання «Sport and Me”, також дiти дружно виконували запальний спортивний танець « Нарру Campers”, грали в iгри, брали участь у командних змаганнях i спортивных естафетах. У національно -патріотичному відбулися змагання з бадмінтону , гандболу , проведена цікава бесіда з історії рідного краю.

Переглядів: 22 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0