Головна » 2018 » Березень » 13 » Тиждень зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури

З метою розвитку знань, умінь, творчих здібностей учнів у школі проходив тиждень зарубіжної літератури. В рамках тижня школярі демонстрували творчі здібності, ерудицію, приймали участь у різних конкурсах. Під час проведення тижня учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори зарубіжної літератури.

Цікаво пройшли брейн-ринг «Ерудит» (8-Б клас), літературний КВК «Світ дитинства в літературі» (5-А клас), бліц-турнір «Світ літератури» (8-А клас), гра-конкурс «Літературні розумники» (6-ті класи). Кращі інтелектуальні здібності в літературних конкурсах проявили такі учні: Бондар Настя (5-Б клас), Жуковська Аня (6-А клас), Волошина Настя (8-А клас), Чубенко Аня (8-Б клас), Шум Віта (11 клас), Слободяник Аліна (9-А клас).

Переможцями конкурсу читців «Краса поетичного слова» стали: Зайченко Ігор (10 клас), Думанецька Аліна (9-Б клас), Жуковська Аня (6-А клас), Шпак Настя (7-Б клас).

Кращі ілюстрації до творів письменників зарубіжної літератури підготували: Пархоменко Ангеліна (11 клас), Козюра Влада (6-Б клас), Березневич Аріна (5-А клас).

В конкурсі буктрейлерів відзначено роботу Шалько Валерії (10 клас). В останній день тижня учні 5-11 класів продемонстрували інсценівки за художніми творами. Переможцями стали:

7-А клас (М.В.Гоголь «Ніч перед Різдвом»);

8-А клас (В.Шекспір «Ромео і Джульєтта»);

5-А клас (Е.Портер «Поліанна»).

Переможці та активні учасники тижня отримали подарунки.

Так тримати!!!

Переглядів: 59 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0