Головна » 2017 » Вересень » 25 » «Все у світі здобувається людською працею»

«Все у світі здобувається людською працею»

Праця — це основа людського життя, джерело багатства держави в цілому та людей зокрема. У нашій країні трудяться мільйони людей різ­них професій. Усе те, що нас оточує, зроблено руками людей. Чи можна собі уявити життя без роботи? Ма­буть, ні. Адже, щоб добре жити, мати усе необхідне для себе і своїх дітей, потрібно працювати. А щоб працювати, треба здобути професію, яка найбільше до вподоби.

Сучасний світ на сьогодні наповнений різноманітними професіями і щоб краще розібратися, яка спеціальність твоя 25 вересня учні групи продовженого дня поринули в цікавий світ професій.

Діти познайомилися з абеткою професій, відгадували загадки, ребуси та створили малюнки на тему: "Моя майбутня професія або ким я мрію стати". Учні групи отримали задоволення від мандрівки до країни професій та вирішили, що зараз найголовніша робота для них — успішно вчити­ся у школі, отримувати глибокі та міцні знання.

Переглядів: 126 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0