Головна » 2017 » Травень » 12 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Учениці 9-А класу Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демура Таня і Дебкова Настя разом із заступником директора з виховної роботи Ольгою Вікторівною Перцьовою були присутніми в якості гостей на Всеукраїнському зборі Ліги старшокласників «З Україною в серці», на якому лідери Черкащини перед своїми однолітками із 22 областей розповіли про велику роботу учнівської молоді.

Учасники цього збору ознайомилися із презентацією проекту «А над Чорнобаївщиною українська вишивка цвіте…», ініційованого дітьми, суть якого полягала в художньому оформленні центральної вулиці міста, зокрема орнаментом вишивки.

Також представлені інші цікаві проекти зі школи ім. Захаренка села Сахнівки.

Президент учнівської молоді Віталій Неділя звітував про роботу Ліги старшокласників Черкаської області.

Лідерів із різних областей вражали масштаби акцій, проектів, заходів, проведених молоддю Черкащини.

Переглядів: 135 | Додав: VovaN240685 | Рейтинг: 0.0/0